photo_2020-09-25_10-18-53

Житловий комплекс Chalet

Житловий комплекс  Chalet – в гармонії з природою.

  • «Сквер Львівських митців» для відпочинку дітей та дорослих
  • Дизайн будівлі в стилі альпійського шалє
  • Зручні планування квартир
  • Лобі в холах секцій з камінами, диванами та бібліотекою
  • Мийки для лапок собак та кімната матері та дитини в лобі
  • Відеоспостереження та охорона будинку
  • Паркінг та велопарковки

Шалє – знайома нам назва типового альпійського будинку, що викликає асоціації з запахом дерева, вогнем в каміні теплими вечорами з близькими людьми, безкінечними природними просторами за вікном, свіжим повітрям навколо. Найцінніше, що є у великому місті – це природа. Назва нашого нового готельно-житлового комплексу “chalet” виникла як втілення задуму сформувати відчуття близькості природи всередині мегаполісу. Повертатись додому через сквер із соснами та дубами, бачити зелень дерев з вікон, каміни в холах парадних, альпійські гірки на клумбах – елементи, що створюють атмосферу заміського життя. Будівля спроектована з конструкційних форм різної висотності та доповнена елементами декору матеріалів природного походження: каменю, дерева, скла, металу, які використовуються в будівництві альпійських шалє. Архітектура житлового комплексу сформована з повагою до природного середовища навколо і архітектурного ансамблю наявних будівель.

В результаті у колаборації Urban Design (проект скверу) і Ars Longa (проект будівлі) народився наш проект. Найбільша наша гордість – це реалізація проекту благоустрою «Скверу Львівських митців» біля будинку. Реалізація проекту благоустрою Скверу передбачає відновлення еко системи зеленої зони та поновлення популяції білок. Проектом передбачається збільшення кількості дерев на ділянці (сосна звичайна та австрійська; дуби черешчатий, червоний та болотний), додаткове висадження кількох сотень квітучих рослин та ягідників (спірея, гортензія, дерен, вербена, ірга, осока і подібні). Це забезпечить підтримку флори ділянки та основу кормової бази білок, яка складається переважно з насіння хвойних дерев, бруньок, горіхів, жолудів, ягід, яєць дрібних птахів тощо.

Будівля готельно-житлового комплексу має стати архітектурною атракцією західної частини міста Києва, визначним об’єктом, на який орієнтуватимуться на місцевості.

Характеристика об’єкту:

Кількість будинків: 1 (3 секції)
Кількість поверхів: 4, 12, 24

Кількість квартир: 475 (1,2,3 кімнатні, площа від 31 до 102 м кв.)

Технологія будівництва: монолітно-каркасна технологія з утепленням фасадів

Стан об’єкту: в процесі будівництва.

Запланований термін введення в експлуатацію: 4 кв. 2022 р.

Наявність квартир: є в наявності.

Відділ продажу: +38 044 204 40 99

Дозвільна документація проекту

 

 

 

Житловий комплекс Chalet
м. Київ, вул. Львівська, 18б Святошинський р-н, ст. м. Святошин, Житомирська