1

Гуртожиток для студентів КПІ

Стандарт Девелопмент створює свої об’єкти за всіма правилами урбаністичного міста. Одним із інвестиційних зобов’язань компанії є будівництво гуртожитку для студентів КПІ. Перед компанією постало дуже цікаве і відповідальне завдання – створити гуртожиток, який відповідає всім світовим тенденціям студентських містечок і потребам самих студентів в реаліях нашої країни. Щоб розібратися з цими питаннями було проведено опитування у найпопулярнішій групі студентів ВКонтакте – КПІ Live. В опитуванні було поставлено одне запитання: що б ви хотіли бачити в майбутньому житлі, дуже багато відповідей збігалися, тому картинка прояснилася дуже швидко. Студенти хотіли бачити гуртожиток в сучасному фасаді, вносили пропозиції щодо зміни призначення внутрішніх приміщень, а також просили запланувати велопарковки.

Всі побажання студентів було передано на обробку ведучому архітектурному агентству України Ars Longa, що з цього вийшло можна побачити у фотогалереї проекту.

На даний момент активно ведуться будівельні роботи. Планується, що студенти зможуть заселитися в нове житло у вересні 2017 року.

Характеристика об’єкту

Кількість будинків: 1
Загальна площа будинку: 16 000 м кв.
Кількість поверхів: 11

Технологія будівництва: енергозберігаюча монолітно-каркасна технологія з утепленням фасадів

Стан об’єкту: в процесі будівництва,

запланований термін введення в експлуатацію – 3 кв. 2017 р.

Гуртожиток для студентів КПІ
вул. Виборзька 2-6, Солом’янський р-н, м. Київ ст. м. Шулявська, ст. м. Політехнічний інститут