ВИД З ВІКНА, ПРО ЯКИЙ ВИ ЗАВЖДИ МРІЯЛИ

23/12/2016

Чи з кожної квартири Києва можна побачити куполи Михайлівського златоверхого собору? Чи з кожної квартири Києва можна насолоджуватися заходом чи сходом сонця на висоті 70 метрів без перешкод у вигляді сусідських вікон ? Небо, сонце, птахи, Київ, романтика…

Представляємо Вам ексклюзивну пропозицію від житлового комплексу CAMPUS – дворівневі квартири з панорамними вікнами. Приголомшливі види Києва – у подарунок.

Площа дворівневих квартир від 74 до 152 м кв. Раціональні планувальні рішення дозволять  облаштувати квартиру всім необхідним та зонувати простір в залежності від ваших потреб. Наповнені світлом та зрозумілі площі квартир для  реалізації найсміливіших дизайнерських ідей.

Центром кожної квартири є кухня-столова, на другому поверсі  можна розмістити кабінет, одну або декілька спальних кімнат. Кожна квартира має гостьовий санвузол та окрему ванну кімнату для господарів.  Ви маєте можливість обрати квартиру з двома лоджіями з заскленими до підлоги вікнами або з лоджією та відкритою терасою.

Звертаємо вашу увагу, що маємо для вас лише дві квартири з терасою в нашому житловому комплексі. Площа тераси дозволить розмістити закритий зимовий сад або залишити відкритий простір для вечірок із друзями, занять йогою на свіжому повітрі, затишних вечорів із рідними та мрій під зоряним небом.

Приходьте в гості до нашого відділу продажу та обирайте свою мрію.

Розробка дизайн-проекту: компанія Ukrintel.

Кабинет 3

Спальня 1

Кухня гостиная_люди2

Кухня гостиная_люди1

су 1_3