ОГЛЯД КВАРТИР СЕКЦІЇ «Г» ЖК CAMPUS

17/08/2018

Секція «Г» знаходиться у затишній частині вулиці Нижньоключова з квартирами, які виходять вікнами на спорткомплекс, центральну частину міста та двір. Ми вважаємо розташування секції найцікавішим через відсутність високої забудови перед вікнами та можливістю насолоджуватися краєвидами центру міста.
Секція нараховує 207 квартир площею від 40 до 160 м кв.

Однокімнатні квартири пропонуються шести типів площею від 40 до 48 м кв. Всі квартири мають засклену лоджію, а 1 тип 1 додатково має окрім лоджії відкритий балкон. Квартири представлені з вікнами на південну, західну та східну частини, тому можна зробити вибір, який підійде саме вам. Всі кімнати квартир мають правильні та зручні для розташування меблів форми. Квартира 1 тип 4 (48 м кв.) має велику кухню-вітальню 16 м кв.

Найпопулярніші серед покупців двокімнатні квартири. В даній секції представлено два типи таких квартир: площею 62 та 70 м кв. Дані квартири мають лоджії з додатковим виходом на незасклену частину та компактні планування без зайвих некорисних площ.

Трикімнатна квартира тільки одна на поверсі. Вікнами виходить на південь (двір) та північ (спорткомплекс та футбольне поле). Квартира має велику кухню, яка може використовуватися як кухня-вітальня. Таким чином інші кімнати стають повноцінними спальними кімнатами, що ідеально підійде для великої сім’ї з чотирьох людей. В квартирі є засклена лоджія з виходом із кухні-вітальні, як ідеальне місце для ранкової кави, а також відкритий балкон з видом на футбольне поле. Трикімнатних квартир всього 21 в секції «Г», поспішайте обрати ваш поверх.

Для тих, хто любить чисте повітря та тишу пропонуємо звернути увагу на видові дворівневі квартири. В даній секції їх всього 9 квадратурою від 76 до 161 м кв.

Здача секції «Г» запланована на 2 квартал 2019 року. На першому поверсі секції заплановано дитячий центр розвитку.