НОВИНИ З МАЙДАНЧИКА

13/08/2018

Секції «А» та «Б»

Фасадні роботи: по секції «А» завершуються роботи по монтажу та влаштуванню підсвічування декоративних елементів, по секції «Б» – фінішні роботи по штукатурним роботам та фарбуванню. Продовжується монтаж корзин кондиціонерів та влаштування огорож балконів, запланований термін виконання – до кінця серпня.

photo_2020-02-25_13-32-13
Ліфти: функціонують вантажні ліфти в обох секціях, до кінця серпня інші ліфти секцій працюватимуть у тестовому режимі; в режимі звичайної експлуатації ліфти запрацюють протягом вересня.
Холи: завершено монтаж елементів декору з термодеревини та МДФ панелей, кімнату для охорони буде оснащено до кінця серпня, поштові скриньки, меблі та книги для book-crossing буде встановлено та завезено протягом серпня – вересня.
Місця загального користування: роботи з фінішного фарбування стін на всіх поверхах завершено; оздоблення пожежних сходів і “холодних” переходів буде завершено протягом серпня.
Благоустрій зовнішньої частини двору (перед секціями А,Б,В) – проводиться влаштування дорожнього полотна навколо будинку, тротуарної частини. Орієнтовний термін закінчення робіт – кінець серпня. Роботи з озеленення і декорування розпочнуться наприкінці серпня.
Секція «Г»
– виконуються роботи з влаштування монолітного залізобетонного каркасу будинку на рівні 25-го поверху;
– засклення вікон та балконів на рівні 11-го поверху;
– виконуються роботи з мурування цегляних стін та перегородок на рівні 11-го поверху;
– виконуються роботи з влаштування систем опалення та водопостачання на рівні 14-го поверху.

photo_2020-02-25_13-32-13 (2)

На початку вересня плануємо передати будинок на повноцінне обслуговування експлуатуючій організації. Роботи з будівництва паркінга і облаштування дворової частини розпочнуться з вересня.
На сьогодні прийнято клієнтами 207 квартир, зареєстровано право власності на 172 квартири.

photo_2020-02-25_13-32-12