НАСТІЛЬНИЙ ФУТБОЛ, ПІАНІНО ТА БОКСЕРСЬКА ГРУША – НОВІ ЕЛЕМЕНТИ ОФІСНОЇ КУЛЬТУРИ

13/03/2020

Знайомтесь: проектний офіс компанії Standard Development, знаходиться на території житлового кварталу Campus у Солом’янському районі. Естетика, комфорт, «офіс з душею» – так його називають наші працівники. Зонований оpen space, два великих “co-working” столи для нарад, м’які куточки на входах, шезлонги для вхідної тераси на гарну погоду: елементи, що створюють дружній та позитивний настрій.

офис жк CAMPUS (34)

Настільний футбол, дартс, боксерська груша: спонтанним спортивним проявам в робочий час у нас місце!

офис жк CAMPUS (20)

У муралу на вході є своя історія – це результат опитування наших колег, вони називали відомих людей, що надихають. Так на стіні з’явилися Маск і Лобановський, Джобс і Коко Шанель: кожен уособлює певні цінності групи компаній, власником яких є інвестиційний фонд UDG.

офис жк CAMPUS (12)

Будівельники мають будувати красу :) – формують художній смак картини львівських митців Олесі Казнох та Олександра Войтовича. Яка творчість без музики? – Чудове вінтажне чорне піаніно головний інструмент під час офісних “квартирників”.

66

Процес будівництва – це не тільки технічна рутина , але й творчість та орієнтованість рішень на майбутнього користувача будівель. Середовище, атмосфера в якій працюють люди впливає на  професійну діяльність, навіть настрій “інтегрується” в продукт. Всі знають як виглядає офіс Google, IT середовище сформувало нові стандарти кілька років тому. Девелопери на ринку нерухомості теж не осторонь сучасних процесів!

офис жк CAMPUS (110)

офис жк CAMPUS (24)

офис жк CAMPUS (28)

офис жк CAMPUS (35)

офис жк CAMPUS (50)